-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вогнегасники
Тендер Prozorro UA-2017-10-12-002192-a
Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
46 529.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 232.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 232.65 UAH
Номер:
80e8e59d216d45cea29169097e28444d
Внутрішній номер закупівлі:
1291096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-12-002192-a
Замовник:
філія "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, Київ, Київ, вул.Жилянська,буд.97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Землякова +380443331858,+380634663451 eec_tender@ukr.net http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
46 529.04 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
232.65 UAH
Період уточнення:
12.10.2017 17:10 - 26.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2017 17:10 - 05.11.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнегасники
Кількість
95 штуки
Період постачання
17.11.2017 - 31.12.2017