-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-06-017129-c
Завершена
552 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 760.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 760.00 UAH
Номер:
d608d9fc355643fc8eb39aa4f021edf9
Внутрішній номер закупівлі:
12909258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-06-017129-c
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119, +380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
552 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 760.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2021 17:30 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2021 17:30 - 22.12.2021 00:00
Аукціон:
22.12.2021 12:24 - 22.12.2021 12:53
Період кваліфікації:
22.12.2021 12:53 - 24.12.2021 15:14
Період завантаження договору:
24.12.2021 15:14 - 13.01.2022 15:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
94000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Оскарження: 24.12.2021 15:14 - 04.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Оскарження: 24.12.2021 15:14 - 04.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2021 15:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
105
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
541 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
538 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
65
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Початкова пропозиція
547 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
8100a841c49a42fa86dafbbfa3409651
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-06-017129-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Номер договору:
161106/116-2-34/2
Сума договору:
342 535.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
285 446.09 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 17:54
Статус:
Виконаний