-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-06-007308-a
Завершена
84 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec5f5af81b7544a4bf6a242f4b75419c
Внутрішній номер закупівлі:
12908547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-06-007308-a
Замовник:
Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26094234
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Острозького,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нагорна Катерина Борисівна +380962335145 buhdzo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2021-10-28-001518-а, яке оприлюднене 28.10.2021 року, було розпочато проведення процедури відкритих торгів на закупівлю «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія», однак до участі у процедурі закупівлі було подано менше двох тендерних пропозицій. У зв’язку із цим, електронною системою закупівель автоматично 13 листопада 2021 року відмінено торги на підставі п.1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі у відкритих торгах – менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 13 листопада 2021 року. Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2021-11-15-001341-b, яке оприлюднене 15.11.2021 року, замовником було повторно розпочато проведення закупівлі «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія». До участі у повторній процедурі закупівлі було подано менше двох тендерних пропозицій. Електронною системою закупівель автоматично 02 грудня 2021 року відмінено торги на підставі п.1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі у відкритих торгах – менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 02 грудня 2021 року. Однак, у Замовника торгів надалі існує потреба в закупівлі «Електрична енергія «ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія». Уповноважена особа вирішила, що п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено можливість застосування переговорної процедури закупівлі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за електричну енергію здійснюється, за умови подання Споживачем Заявки/Заявок на відповідний розрахунковий період, в наступному порядку: - повного розрахунку за поставлену електричну енергію у відповідному розрахунковому періоді. Споживач здійснює оплату згідно виставленого Постачальником рахунку на оплату, на підставі підписаного Сторонами Акта приймання-передачі електричної енергії не пізніше ніж протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту його підписання, шляхом оплати повної вартості спожитої електричної енергії.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
14000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, точки комерційного обліку об’єктів споживача, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Хмельницькенергозбут"
Оскарження: 21.12.2021 15:47 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Юхимович Наталія Іванівна 0680321959
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Свободи,57/2
Оскарження: 21.12.2021 15:47 - 01.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
84 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2021 15:47
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bdd6e8cab8da4236b171a8ba4bf50076
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-06-007308-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Хмельницькенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Юхимович Наталія Іванівна 0680321959
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Свободи,57/2
Номер договору:
21200066
Сума договору:
84 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
70 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний