• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-92, дизельне паливо (талони, скретч-картки)

Завершена

460 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5d267dd66705413b92a82fae2c607f9f
Внутрішній номер закупівлі: 12906234
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-06-015155-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАХМУТСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ"
Контактна особа: Ольга Анатоліївна Андрійченко +380505592197 andreichenko.o.a@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозиції, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до п. 5 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури. Зазначено, що 03.11.2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2021-11-03-005361-a, проте станом на 19.11.2021 торги не відбулись через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Тому 19.11.2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-11-19-009701-а, проте знову ж таки станом на 05.11.2021 торги не відбулись через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Враховуючи ті обставини, що було двічі відмінено процедуру закупівлі за предметом бензин А-92, дизельне паливо (талони, скретч-картки), код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 нафта і дистиляти, через відсутність достатньої кількості учасників було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість: 460 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин (талони, скретч-картки)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 2500 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Миру, 20 На карті
дизельне паливо (талони, скретч-картки)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 12000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Миру, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД"

Оскарження: 06.12.2021 16:27 - 12.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 459 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2021 16:27
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 25a4a353096848f6903df27a9d06d1f0
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-06-015155-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД"
Номер договору: 1604/21/Б
Сума договору: 456 265.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 380 220.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.12.2021 13:35
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 1604.21.Б.PDF
PDF
Доп.1.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s