-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом та ПДВ
Тендер Prozorro UA-2021-12-06-012672-c
Торги відмінено
6 467 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 337.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 337.50 UAH
Номер:
de5c28ce4a2749e499405b534d9cdea5
Внутрішній номер закупівлі:
12902104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-06-012672-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 467 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32 337.50 UAH
Період уточнення:
06.12.2021 15:23 - 20.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2021 15:23 - 30.12.2021 13:25
Аукціон:
31.12.2021 11:48 - 31.12.2021 12:11
Період кваліфікації:
з 31.12.2021 12:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія з розподілом та ПДВ
Кількість
995000 кіловат
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
dfee2c328fc543ccbbb5e9d394ea3cc6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
в зв'язку з відсутністю можливості усунути порушення законодавства та відсутністю здійснити редагування закупівлі, прийняти рішення про відміну тендеру
Період оскарження:
10.01.2022 12:34 - 21.01.2022 00:00
Дата опублікування:
10.01.2022 12:34
Дата виконання:
10.01.2022 12:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503 a.dmytruk@tepo.com.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
Початкова пропозиція
5 552 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 552 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Масяк Соломія 380967508989 Solomiya.Masyak@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Початкова пропозиція
5 771 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 771 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
167
Скарги
0