• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Торги відмінено

4 195 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 976.00 UAH
Номер: 5f4fece5e6624d1eaaee81e28d85191f
Внутрішній номер закупівлі: 12876364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-04-000127-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
Контактна особа: Цанько Віктор Вікторович 380973705973 crlsvl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 195 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 20 976.00 UAH
Період уточнення: 04.12.2021 11:13 - 10.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2021 11:13 - 20.12.2021 00:00
Аукціон: 20.12.2021 12:27 - 20.12.2021 13:08
Період кваліфікації: з 20.12.2021 13:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1048800 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23 На карті

Інформація про скасування

Номер: 9a47d325ef574e56a32455567a1cf11f
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Не вірно зазначена кількість потреби електроенергії.
Період оскарження: 22.12.2021 16:20 - 02.01.2022 00:00
Дата опублікування: 22.12.2021 16:20
Дата виконання: 22.12.2021 16:20
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"
Початкова пропозиція 3 345 672.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 927 657.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 95
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ МАРКЕТС АССІСТАНТ"
Початкова пропозиція 3 284 841.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 156 468.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 55
Скарги 0
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
Початкова пропозиція 3 419 088.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 156 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 99
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Початкова пропозиція 3 775 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 195 482.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 109
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 3 807 144.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 807 144.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 54
Скарги 0