-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2017-10-17-001002-a
Детальна інформація щодо закупівлі міститься у Тендерній документації
Торги не відбулися
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
Номер:
9ff7aae0afa94d54b3da98fa82a85a00
Внутрішній номер закупівлі:
1285759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-17-001002-a
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 800.00 UAH
Період уточнення:
17.10.2017 12:39 - 23.10.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2017 12:39 - 02.11.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.12.2017 - 30.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН" +380676726765 yuriy.savchak@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Початкова пропозиція
253 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 200.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0