-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Картопля (Код ДК 021:2015 – 03210000-6 Зернові культури та картопля; 03212100-1 Картопля).
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-014330-c
Завершена
321 048.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 210.48 UAH
мін. крок: 1% або 3 210.48 UAH
Номер:
d0b36001e88a44f394081ec6ac38a392
Внутрішній номер закупівлі:
12839843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-014330-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990766
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, Краматорськ, Кирилкіна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Синельник Олена Леонідівна 380626464831 Tyb-kramatorsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
321 048.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 210.48 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 16:13 - 08.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 16:13 - 18.12.2021 00:00
Аукціон:
20.12.2021 11:02 - 20.12.2021 11:25
Період кваліфікації:
20.12.2021 11:25 - 21.12.2021 16:24
Період завантаження договору:
21.12.2021 16:24 - 10.01.2022 16:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Кількість
22932 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Рижков Євген Володимирович
Оскарження: 21.12.2021 16:24 - 01.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2945005696
-
Контактна особа:
Рижков Євген Володимирович 380953958500 ryzhkov_e@ukr.net
-
Адреса:
84138, Україна, Донецька область, село Хрестище, Садова 7
Оскарження: 21.12.2021 16:24 - 01.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
290 089.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 089.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2021 16:24
Відповіді на вимоги
10
Документи
24
Скарги
0
ФОП Бондарцова Галина Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2361010448
-
Контактна особа:
Бондарцова Галина Петрівна +380502325958 bondarzova2017@gmail.com
-
Адреса:
84112, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, пров. Чубаря будинок 2, квартира 2
Початкова пропозиція
315 315.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 315.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
1db5cd6d4aed4e689c595717ebaa9250
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-014330-c-b1
Постачальник:
Фізична особа – підприємець Рижков Євген Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2945005696
-
Контактна особа:
Рижков Євген Володимирович 380953958500 ryzhkov_e@ukr.net
-
Адреса:
84138, Україна, Донецька область, село Хрестище, Садова 7
Номер договору:
10/3
Сума договору:
290 089.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Картопля: 12.65000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 09:00
Статус:
Виконаний