-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-002383-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b72c4fee5c24b0396de6b4e866c9fb1
Внутрішній номер закупівлі:
12835504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-002383-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Старостюк Наталія Степанівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Протягом 2021 року були проведені процедури відкритих торгів UA-2021-10-28-005366-c та UA-2021-11-15-000522-c. Предмет закупівлі був ідентичний. Обидва рази торги не відбулися через відсутність необхідної кількості учасників.
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
73170 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО"
Оскарження: 02.12.2021 15:43 - 08.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165732
-
Контактна особа:
МЕЛЬНІКОВ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ +380997875292
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, ПРОСПЕКТ МОТОРОБУДІВНИКІВ 42-А, офіс 117
Оскарження: 02.12.2021 15:43 - 08.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2021 15:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a249d08e79bf4afbb287ceccd90d8118
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-002383-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165732
-
Контактна особа:
МЕЛЬНІКОВ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ +380997875292
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, ПРОСПЕКТ МОТОРОБУДІВНИКІВ 42-А, офіс 117
Номер договору:
00718507/ПЕ/12/2021
Сума договору:
359 997.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
299 997.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
09.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний