-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Калоприймачі
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-002443-c
Завершена
19 110.00
UAH з ПДВ
Номер:
26bc7e1a7e3d44b1ac2fd5b7febf0e16
Внутрішній номер закупівлі:
12820820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-002443-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги №5»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35512883
-
Адреса:
54014, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сотнікова +380512376108 sotnikova07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Комунальним некомерційним підприємством Миколаївської міської ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги №5» було двічі відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю товару з Калоприймачі, код за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом (ідентифікатори закупівель: UA-2021-10-25-013290-b, UA-2021-11-10-015466-a)
Очікувана вартість:
19 110.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Калоприймачі
Кількість
370 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХОРОШАЄВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
Оскарження: 02.12.2021 10:14 - 13.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2878311075
-
Контактна особа:
Хорошаєв Олександр Сергійович +380964414602
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛИЦЯ СКОВОРОДИ ГРИГОРІЯ будинок 11/1 квартира 10
Оскарження: 02.12.2021 10:14 - 13.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
19 110.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2021 10:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f97a4960e8f9472bb9e2897d8968d536
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-002443-c-c1
Постачальник:
ХОРОШАЄВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2878311075
-
Контактна особа:
Хорошаєв Олександр Сергійович +380964414602
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛИЦЯ СКОВОРОДИ ГРИГОРІЯ будинок 11/1 квартира 10
Номер договору:
270
Сума договору:
19 110.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.12.2021 15:02
Статус:
Виконаний