• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мультимедійний інтерактивний комплекс для НУШ

Мультимедійний інтерактивний комплекс для НУШ

Завершена

86 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 09c0ed3d3dee4b37b2393098bd0d6d44
Внутрішній номер закупівлі: 12817386
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-02-000275-b   
Замовник: ГРОДІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ
Контактна особа: Білозуб Тетяна Іванівна +380669962513 tanya_belozub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 86 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний інтерактивний комплекс для НУШ
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 85345, Україна, Донецька область, Покровський р-н, селище міського типу Гродівка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 33 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОГ "Рубіжанське учбово-виробниче підприємство №1 Українського товариства сліпих"
Ціна пропозиції 86 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 10:22
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: c5a9f60bf7cb4d208242d30e4bee0387
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-02-000275-b-b1
Постачальник: ПОГ "Рубіжанське учбово-виробниче підприємство №1 Українського товариства сліпих"
Номер договору: 40
Сума договору: 86 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 72 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.12.2021 03:00 - 31.12.2021 03:00
Дата підписання: 01.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s
doc
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір укласти договір (1).doc
p7s
sign.p7s