• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ноутбук)

Завершена

15 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2ce85df1e68441789621be70d2102f6a
Внутрішній номер закупівлі: 12814986
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-01-015363-c   
Замовник: Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області
Контактна особа: Ярмоленко Олександр Миколайович +380456339134 swit_lana@online.ua http://bcschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбук
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 09106, Україна, Київська область, Біла Церква, вул. Таращанська, 167 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шевченко Артем Генадійович

Оскарження: 01.12.2021 19:10 - 12.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 15 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2021 19:10
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 70120ff45078405b93ca53fbc9870a10
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-01-015363-c-c1
Постачальник: ФОП Шевченко Артем Генадійович
Номер договору: 26
Сума договору: 15 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 13.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s