-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Азотні добрива (Аміачна селітра) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації)
Тендер Prozorro UA-2021-12-01-008882-c
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bb6f40ef30a4dd7a7449467402ceffd
Внутрішній номер закупівлі:
12803685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-01-008882-c
Замовник:
Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544098
-
Адреса:
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с.Обільне, вул. Залізнична, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
21 жовтня 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2021-10-21-005145-b. Проте станом на 06 листопада 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
Тому 08 листопада 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-11-08-002073-b. Проте знову ж таки станом на 24 листопада 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник 24410000-1 Азотні добрива (Аміачна селітра) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації) через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азотні добрива (Аміачна селітра)
Кількість
25 тонни
Період постачання
14.12.2021 - 17.12.2021
Місце постачання
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольский район, с. Обільне, Залізнична, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ"
Оскарження: 01.12.2021 14:27 - 12.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898486
-
Контактна особа:
Суворов Олександр Володимирович +380674323261
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе,буд.122
Оскарження: 01.12.2021 14:27 - 12.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2021 14:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9303b98d92a14b9dbe7b57ff82a0e9c9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-008882-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37898486
-
Контактна особа:
Суворов Олександр Володимирович +380674323261
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе,буд.122
Номер договору:
261
Сума договору:
600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.12.2021 09:46
Статус:
Виконаний