• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Телевізори за кодом ДК 021:2015 32320000-2- Телевізійне та аудіовізуальне обладнання

Телевізор в комплекті з кріпленням та монтажем -11шт.

Завершена

130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер: 70ce4b8638724e4c860a6c4bb7e57606
Внутрішній номер закупівлі: 12786194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-30-011392-c   
Замовник: Комунальний дошкільний навчальний заклад "Ясла-садок №110 "СВІТЛЯЧОК" Маріупольської міської ради Донецької області
Контактна особа: Анна Гонтарева +380985767272 mardnz110@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 650.00 UAH
Період уточнення: 30.11.2021 17:49 - 06.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2021 17:49 - 16.12.2021 00:00
Аукціон: 16.12.2021 12:55 - 16.12.2021 13:18
Період кваліфікації: 16.12.2021 13:18 - 16.12.2021 13:50
Період завантаження договору: 16.12.2021 13:50 - 05.01.2022 13:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
LED-Телевізор HISENSE 65A7400F або еквівалент в комплекті з кріпленням та монтажем
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87525, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи,13а На карті
Телевізор ERGO 43DUS6000 або еквівалент в комплекті з кріпленням та монтажем
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87525, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи,13а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСЕНАЛ-ПОСТАЧ"

Оскарження: 16.12.2021 13:50 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 129 846.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 846.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 13:50
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Початкова пропозиція 129 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 64e77cb6bb114cccba76393787825276
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-30-011392-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРСЕНАЛ-ПОСТАЧ"
Номер договору: 110/41
Сума договору: 129 846.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 108 205.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.12.2021 06:55
Статус:
Виконаний
PDF
договор телевізори.PDF
PDF
телевізори.PDF
p7s
sign.p7s