-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території національного природного парку «Черемоський» та внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель
Тендер Prozorro UA-2017-09-26-001564-c
Завершена
1 200 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
3914bb3e58f94c89924e7a04edfbcc1c
Внутрішній номер закупівлі:
1278069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-26-001564-c
Замовник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Українська 186, смт. Путила, Путильський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котельбан Юрій Дмитрович 380969404746 cheremoskiy@hotmail.com http://park.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
26.09.2017 16:42 - 02.10.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2017 16:42 - 12.10.2017 12:00
Аукціон:
13.10.2017 11:04 - 13.10.2017 11:25
Період кваліфікації:
13.10.2017 11:25 - 19.10.2017 11:03
Період завантаження договору:
13.10.2017 11:25 - 02.11.2017 11:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території національного природного парку «Черемоський» та внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Прикарпатський земельний центр
Оскарження: 13.10.2017 11:25 - 29.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794584
-
Контактна особа:
Манакова Мар'яна Ростиславівна +380995450281 terram.if@gmail.com http://terram.com.ua/
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25 А
Оскарження: 13.10.2017 11:25 - 29.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
1 198 643.84 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 162 377.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2017 11:03
Документи
8
Скарги
0
ФОП Гасяк Ірина Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2905013365
-
Контактна особа:
Гасяк Ірина Степанівна +380680515451 deniss05@ukr.net
-
Адреса:
78663, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Старі Кути, вул. Косівська, 155
Початкова пропозиція
1 200 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 162 378.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c8dd01c46474cb980997e409f048366
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-26-001564-c-b1
Постачальник:
ПП Прикарпатський земельний центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794584
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25 А
Номер договору:
27
Сума договору:
1 127 465.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2017 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
01.11.2017 10:00
Статус:
Виконаний