• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Автомобільні шини

Завершена

183 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 84b72bfe138240768739fb1178678150
Внутрішній номер закупівлі: 12777841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-30-001912-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
Контактна особа: Пастушна Олена Сергіївна +380500314243 lug.emergency.center@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: Процедура відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-22-003675-b призупинена через оскарження прийнятих рішень Замовника, Ідентифікатор скарги UA-2021-10-22-003675-b.a1 від 18 листопада 2021, у Замовника є нагальна потреба та необхідність у проведені переговорної процедури закупівлі, як виняток, відповідно до п.3 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме : якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;
Очікувана вартість: 183 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільні шини 205/75 R16C (Зима)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93113, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри 430 На карті
Автомобільні шини 225/65 R16C (Зима)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93113, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри 430 На карті
Автомобільні шини 215/75 R16C (Зима)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 16 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93113, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри 430 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП МІРОШНИЧЕНКО АЛЛА АНАТОЛІЇВНА

Оскарження: 30.11.2021 14:57 - 06.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 183 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2021 14:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 4922f940045f4f228b7eaf8586b669f9
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-30-001912-a-c1
Постачальник: ФОП МІРОШНИЧЕНКО АЛЛА АНАТОЛІЇВНА
Номер договору: 249
Сума договору: 183 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 06.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s