-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-000573-b
Завершена
22 470.00
UAH без ПДВ
Номер:
38fc27ab494743bb8402210f0e5dbdbf
Внутрішній номер закупівлі:
12767624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-30-000573-b
Замовник:
Відділ освіти Соколівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830324
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лимар Максим Петрович 380669800970 sokolosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до частини 1 статті 40 Закону Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. На підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
23 жовтня 2021 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Телевізори; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (UA-2021-10-23-001654-a). Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
09 листопада 2021 року в електронній системі закупівель було опубліковано оголошення про повторне проведення відкритих торгів за предметом закупівлі Телевізори; 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (UA-2021-11-09-003383-a). Дана закупівля була відмінена через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
22 470.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару Замовником здійснюється протягом 10 календарних днів з дати отримання Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізор Grunhelm GT9UHD50 50"
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, пр. Соколівський,1
На карті
Телевізор Grunhelm GT9UFLSB50 50"
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, пр. Соколівський,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Москаленко В. О.
Оскарження: 30.11.2021 09:45 - 11.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2612503676
-
Контактна особа:
Москаленко В. О. +380665550285 Moskalenko@ukr.net
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Бєляєва, 27, корп 1, кв 73
Оскарження: 30.11.2021 09:45 - 11.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
22 470.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2021 09:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a5f8f916f46a4cd9ab7e64437a888f2d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-30-000573-b-c1
Постачальник:
ФОП Москаленко В. О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2612503676
-
Контактна особа:
Москаленко В. О. +380665550285 Moskalenko@ukr.net
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Бєляєва, 27, корп 1, кв 73
Номер договору:
227
Сума договору:
22 470.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.12.2021 09:00
Статус:
Виконаний