-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія «Електрична енергія з урахуванням вартості послуги з розподілу на 2022 рік»
Тендер Prozorro UA-2021-11-29-015013-c
з урахуванням вартості послуги з розподілу
Завершена
2 393 226.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 966.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 966.13 UAH
Номер:
14d23b82d5394ee0b7ab27241e812b7a
Внутрішній номер закупівлі:
12763932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-29-015013-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41852055
-
Адреса:
42305, Україна, Сумська область, Сумський р-н, смт Степанівка, вул. Центральна, буд. 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Римма Прохоренко +380663180428 41852055@mail.gov.ua https://osv.org.ua/rada/41852055/main/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 393 226.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 966.13 UAH
Період уточнення:
29.11.2021 17:59 - 05.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2021 17:59 - 15.12.2021 17:50
Аукціон:
16.12.2021 13:10 - 16.12.2021 13:39
Період кваліфікації:
16.12.2021 13:39 - 17.12.2021 13:09
Період завантаження договору:
17.12.2021 13:09 - 06.01.2022 13:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія з урахуванням вартості послуги з розподілу
Кількість
357198 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
42305, Україна, Сумська область, смт. Степанівка, вул. Центральна, б.46 (заклади, межа балансової належності)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Оскарження: 17.12.2021 13:09 - 28.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Оскарження: 17.12.2021 13:09 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 158 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 993 164.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2021 13:09
Відповіді на вимоги
10
Документи
81
Скарги
0
ТОВ "ЮГ-ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Тина Франкова +380503991700 office@ug-gaz.com
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Велика Арнаутська, будинок 19, приміщення №103
Початкова пропозиція
1 993 164.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 993 164.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40879290
-
Контактна особа:
Прядко Валерій 380505524283, 380506300690 GAZENERG@UKR.NET
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, 40030, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 13
Початкова пропозиція
2 096 752.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 096 752.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
99d1b9955aa24ba79a669aa0c78151d0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-29-015013-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Номер договору:
171623
Сума договору:
1 993 158.35 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 660 965.29 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
29.12.2021 13:37
Статус:
Виконаний