• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

"Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Бєляєва,16, м. Мелітополь Запорізької області під житлову будівлю" (коригування)

Категорія замовника:п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".Предмет закупівлі визначено з урахуванням кошторисних норм України Настанова «З визначення вартості будівництва».

Завершена

2 696 607.66 UAH з ПДВ
Номер: 31bd722cc3fa4f92b47a4241215ad42e
Внутрішній номер закупівлі: 12762418
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-29-003695-a   
Замовник: Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Попелешко Олена Андріївна +380619448093 oks@mlt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) «після укладення договору про закупівлю» у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури: на закупівлю підрядних робіт по об’єкту «Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Бєляєва, 16, м. Мелітополь Запорізької області під житлову будівлю» (коригування) ДК 021:2015- 45454000-4 –Реконструкція, у зв’язку з виникненням необхідності у проведенні додаткових будівельних робіт, які можуть бути передбачені в основному договорі у сумі до 50% вартості головного (первинного) договору. Головний (первинний) договір про закупівлю робіт по об’єкту «Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Бєляєва, 16, м. Мелітополь Запорізької області під житлову будівлю» (коригування) ДК 021:2015 - 45454000-4 –Реконструкція № 10 Р/20 від 22.09.2020 р. виконується підрядною організацією ТОВ «Компанія Позитив». Під час виконання будівельних робіт, сторонами договору підряду було визначено необхідність коригування проектних рішень для завершення проекту. Відповідно, з метою підвищення ефективності та якості реалізації проекту на об’єкті, сформоване нове завдання на коригування робочого проекту. Проектною організацією проведено коригування проектно-кошторисної документації. Відкоригована проектно-кошторисна документація пройшла експертизу кошторисної документації, експертний звіт від 28.05.2021 року № 08-0092/01-21 Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Запорізькій області. Враховуючи вищевикладене, беручи до уваги експертний звіт від 28.05.2021 року № 08-0092/01-21 Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Запорізькій області, вбачається можливим здійснити закупівлю зазначених робіт, як виняток у ТОВ «Компанія Позитив», шляхом обрання переговорної процедури закупівлі, на підставі пункту 5 частини 2 статті 40 Закону, а саме: «після укладення договору про закупівлю» у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.
Очікувана вартість: 2 696 607.66 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об’єкту:"Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Бєляєва,16, м. Мелітополь Запорізької області під житлову будівлю" (коригування)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72319, Україна, Запорізька область, м.Мелітополь, вул. Бєляєва,16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Компанія Позитив»

Оскарження: 29.11.2021 17:13 - 10.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 2 696 607.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.11.2021 17:13
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 703d0e3096134e11b4a468048c48d3d0
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-29-003695-a-b1
Постачальник: ТОВ «Компанія Позитив»
Номер договору: 15 Р/21
Сума договору: 2 696 607.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 247 173.05 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 13.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s