• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів, 4 лота)

Завершена

5 764 705.66 UAH з ПДВ
Номер: 17721856e2c04083a9ba8f89e6769f75
Внутрішній номер закупівлі: 12761817
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-29-003607-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Дехтяренко Наталія Борисівна 380442801536 ndehtiarenko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ПрАТ «АК «Київводоканал» 07.07.2021 № UA-2021-07-07-002755-а та 20.08.2021 № UA-2021-08-20-000642-b були оголошені процедури закупівлі, предметом яких є ДК 021:2015: 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів, 5 лотів). Електронною системою закупівель 09.08.2021 (оголошення від 07.07.2021 № UA-2021-07-07-002755-а) автоматично відмінено зазначені торги у зв’язку з поданням для участі в торгах по Лотам 1-5 менше двох тендерних пропозицій, та 28.09.2021 (оголошення від 20.08.2021 № UA-2021-08-20-000642-b) автоматично відмінено зазначені торги у зв’язку з поданням для участі в торгах по Лотам 1-3,5 по Лоту 4 укладено договір про закупівлю 25.10.2021 з ПП «ШВИДКІСТЬ СВІТЛА», загальна сума договору складає 527 256,00 грн. з ПДВ, що підтверджуються звітами про результати проведення процедур закупівель № UA-2021-07-07-002755-a від 09.08.2021 та № UA-2021-08-20-000642-b від 25.10.2021. Так, відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Ураховуючи викладене, зазначену закупівлю ПрАТ «АК «Київводоканал» може здійснити, застосувавши переговорну процедуру закупівлі з урахуванням очікуваної вартості предмета закупівлі, керуючись пунктом 2 частини першої статті 3 Закону.
Очікувана вартість: 5 764 705.66 UAH з ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴65 828.04 Лот 1. Технічний департамент
  • Лот №2 ₴405 252.30 Лот 2. Департамент експлуатації водопровідного господарства
  • Лот №3 ₴4 294 614.76 Лот 3. Розрахунковий департамент
  • Лот №4 ₴999 010.56 Лот 4. Департамент експлуатації каналізаційного господарства