-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво опалювальних котелень (теплогенераторних)
Тендер Prozorro UA-2017-09-29-001498-c
Завершена
1 290 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 450.00 UAH
Номер:
02c8941cfa874da987bd68243de87f6d
Внутрішній номер закупівлі:
1275385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-29-001498-c
Замовник:
КП "КОМУНЖИЛСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38836677
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захар Мацук +380682070950 matsuk_zn@kgs.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45251250-8 Будівництво опалювальних районних котеленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 290 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 450.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2017 16:31 - 04.10.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2017 16:31 - 14.10.2017 18:00
Аукціон:
17.10.2017 13:21 - 17.10.2017 13:42
Період кваліфікації:
17.10.2017 13:42 - 17.10.2017 17:46
Період завантаження договору:
17.10.2017 13:42 - 06.11.2017 13:42
Нецінові критерії:
Термін відстрочки оплати з моменту виконання умов Договору (в днях) 30%
Питома вага критерію – 30 %
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво опалювальних котелень (теплогенераторних)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 29.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ"
Оскарження: 17.10.2017 13:42 - 28.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38114886
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ" +380734751062 tbt.vik@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49008, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТЕАТРАЛЬНА, будинок 2, кімната 407
Оскарження: 17.10.2017 13:42 - 28.10.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 134 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 134 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2017 17:46
Документи
98
Скарги
0
ФОП "ШАРКОВ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3086005698
-
Контактна особа:
Владислав Шарков +380504587572 sharkov.vlad@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпропетровськ, вул.ФАБРИЦІУСА, буд. 50
Початкова пропозиція
1 161 985.82 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 161 985.82 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
10c75de3c9984becb068b064f460a2df
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-29-001498-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38114886
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ТРАНСБУД ТЕХНОЛОДЖІ" +380734751062 tbt.vik@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49008, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТЕАТРАЛЬНА, будинок 2, кімната 407
Номер договору:
76
Сума договору:
1 134 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.10.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Дата підписання:
30.10.2017 12:18
Статус:
Розірваний