-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фізичної охорони на об’єкті замовника за адресою: м. Харків, майдан Павлівський, 4 (75242000-4 Послуги з охорони правопорядку та громадського порядку) за кодом ЄЗС ДК 021:2015 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Тендер Prozorro UA-2021-11-27-000128-b
Завершена
1 186 262.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
Номер:
7717e16d5a924ed48fc9ce462f556d25
Внутрішній номер закупівлі:
12738614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-27-000128-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ МІСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03355057
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Зуб 380577311885 zakupivli_bti@ukr.net https://dr.city.kharkov.ua/ua/bti/
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 186 262.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
35 000.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2021 14:14 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2021 14:14 - 13.12.2021 00:00
Аукціон:
14.12.2021 15:43 - 14.12.2021 16:06
Період кваліфікації:
14.12.2021 16:06 - 06.01.2022 14:51
Період завантаження договору:
06.01.2022 14:51 - 26.01.2022 14:51
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник здійснює оплату на підставі частини 1 статті 49 Бюджетного кодексу України, за фактично надані послуги не пізніше 25 числа місяця наступного за календарним місяцем, в якому фактично надавалися послуги, в безготівковому порядку шляхом перерахування відповідної суми на поточний рахунок Виконавця на підставі оформленого Виконавцем рахунку та Акту прийому-передачі наданих послуг. У разі затримки бюджетного фінансування та/або здійснення платежів не з вини Замовника, оплата за надані послуги здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування та/або можливості здійснити платежі. Джерело фінансування закупівлі - Місцевий бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фізичної охорони на об’єкті замовника за адресою: м. Харків, майдан Павлівський, 4 (75242000-4 Послуги з охорони правопорядку та громадського порядку) за кодом ЄЗС ДК 021:2015 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Кількість
11553 година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА ФІРМА "КРАТОС"
Оскарження: 06.01.2022 14:51 - 17.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39127131
-
Контактна особа:
Міщенко Сергій 380671676819 kalinenko@kratos.org.ua
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ НОВГОРОДСЬКА, будинок 2
Оскарження: 06.01.2022 14:51 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 172 629.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 172 629.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2022 14:51
Відповіді на вимоги
12
Документи
57
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕКРЕТ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32335836
-
Контактна особа:
Максимов Олег Юрьевич 380577060554 sekret_2003@ukr.net
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАЖАНОВА, будинок 9 А
Початкова пропозиція
1 176 366.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 176 366.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
96
Скарги
0
Контракти
Номер:
734dff7daa1f4426ba139f4db1fb9643
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-27-000128-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА ФІРМА "КРАТОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39127131
-
Контактна особа:
Міщенко Сергій 380671676819 kalinenko@kratos.org.ua
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ НОВГОРОДСЬКА, будинок 2
Номер договору:
2/01-29/22
Сума договору:
736 687.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний