-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-26-007460-b
Завершена
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 500.00 UAH
Номер:
5a489a81f9f2495995ebc45d5e98e263
Внутрішній номер закупівлі:
12736326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-26-007460-b
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 500.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2021 17:50 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2021 17:50 - 13.12.2021 00:00
Аукціон:
13.12.2021 13:02 - 13.12.2021 13:25
Період кваліфікації:
13.12.2021 13:25 - 16.12.2021 18:57
Період завантаження договору:
16.12.2021 18:57 - 05.01.2022 18:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
(Електрична енергія)
Кількість
230000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Оскарження: 16.12.2021 18:57 - 27.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Оскарження: 16.12.2021 18:57 - 27.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
690 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2021 18:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
115
Скарги
0
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582749
-
Контактна особа:
Томинець Вікторія Василівна 380672403440 Oksana.Metenko@zkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Богомольця Олександра, буд. 21
Початкова пропозиція
772 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
772 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
278
Скарги
0
Контракти
Номер:
64ba612adf3c4c5a8aec5d8a1dcb808e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-26-007460-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Номер договору:
230224/2022
Сума договору:
690 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
575 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
(Електрична енергія): 3.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.12.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
31.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний