-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний, хліб житній, паска, булочки: ватрушка із творогом, ракушка з маком, круасан із згущонкою)
Тендер Prozorro UA-2021-11-26-014068-a
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, які готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, які надаються учасниками викладаються українською мовою. Усі документи та додатки, які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, перекладені іншими мовами, потрібно надавати разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Джерело фінансування – місцевий бюджет. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де позначається інформація про ціну, інформація від учасників процедур закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, встановлених у статті 17 Закону. Закупівля відбувається для потреб Замовника на 2022 р.
мін. крок: 0.5% або 2 810.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
3010601929
-
Контактна особа:
Кобаль Інна 380501019245 popsashak@ukr.net
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, ВУЛИЦЯ Ю.ГОЙДИ, будинок 5 А, квартира 35
Оскарження: 17.12.2021 11:17 - 28.12.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
2788418185
-
Контактна особа:
Кузик Ірина Валер’ївна +380957185374 kuzikirina@ukr.net
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, Берегове, м.Берегове, вул. В.Гуци56/39
-
Код ЄДРПОУ:
3692810770
-
Контактна особа:
Михайло +380987481783 0987481783m@gmail.com
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Головна
-
Код ЄДРПОУ:
22098703
-
Контактна особа:
Садварій Рената 380501727452 renatasadvarii@mail.ru
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, 89600, Закарпатська обл., місто Мукачеве, ВУЛ.УЖГОРОДСЬКА, будинок 167
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
3010601929
-
Контактна особа:
Кобаль Інна 380501019245 popsashak@ukr.net
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, ВУЛИЦЯ Ю.ГОЙДИ, будинок 5 А, квартира 35