-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Халати, костюми, ковпаки, фартухи кухарські, робочі, костюми, куртки зимові
Тендер Prozorro UA-2021-11-26-012921-a
Строк поставки - з дати підписання договору до 31.12.2021 р. Переможець торгів надає забезпечення виконання договору у вигляді депозиту в розмірі 5% від суми договору.
Завершена
193 818.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b4cf0aee4e14feca93dc606f76aec0e
Внутрішній номер закупівлі:
12733747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-26-012921-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Душейко +380445213247 lomonosova_69@ukr.net http://www.univ.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується на підставі п.1 ч. 2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VII (зі змінами) (далі – Закон): якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної законом. Процедури UA-2021-11-08-006081-b, UA-2021-10-20-002624-b було відмінено через подачу менше двох пропозицій.
Очікувана вартість:
193 818.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється відповідно до умов договору в строк до 30 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Халат робочий жіночий білий
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Костюм жіночий ( куртка+брюки) кухарський
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Фартух накидка короткий
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шапочка кухарська
Кількість
91 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Костюм робочий ( куртка+напівкомбінезон)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Куртка робоча утеплена (зимова)
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦТОРГАЛЬЯНС"
Оскарження: 26.11.2021 16:19 - 07.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38354173
-
Контактна особа:
Білявський С.В. 0445494830
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА будинок 7
Оскарження: 26.11.2021 16:19 - 07.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
193 818.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2021 16:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
36f398561de14d5788c680b4d392dbd8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-26-012921-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦТОРГАЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38354173
-
Контактна особа:
Білявський С.В. 0445494830
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА будинок 7
Номер договору:
К 217
Сума договору:
193 818.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
161 515.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.12.2021 15:33
Статус:
Виконаний