-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-004858-b
Завершена
3 702 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 510.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 510.00 UAH
Номер:
3c4ef0c6a4f3469caf932c069331997f
Внутрішній номер закупівлі:
12698332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-004858-b
Замовник:
КУ "Централізована бухгалтерія" Великолепетискої селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, вул. Миру, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошенець Володимир Григорович +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 702 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 510.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 14:11 - 01.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 14:11 - 11.12.2021 14:16
Аукціон:
13.12.2021 15:23 - 13.12.2021 16:16
Період кваліфікації:
13.12.2021 16:16 - 14.12.2021 11:31
Період завантаження договору:
14.12.2021 11:31 - 03.01.2022 11:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
617000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, За адресами закладів дошкільної та середньої освіти Великолепетиської селищної ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІМК"
Оскарження: 14.12.2021 11:31 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42719687
-
Контактна особа:
ДАЦКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ 380736417344 llc_mpc@ukr.net
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108/5, офіс 526
Оскарження: 14.12.2021 11:31 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 299 415.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 216 489.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2021 11:31
Відповіді на вимоги
11
Документи
208
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Первиненко Вікторія 380502932311 viktoriia.pervynenko@khoek.ks.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, будинок 178
Початкова пропозиція
3 405 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 216 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан Петрович 0978419535 RUSELLSS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03022, м.Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
2 745 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 299 413.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
74
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
Осташко Юлія 380992490470 ostashko_u@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
2 430 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 299 414.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
Галушка Олександр 380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
Початкова пропозиція
2 406 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 406 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "Газенергоальянс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44103421
-
Контактна особа:
Наталия М +0997165310 tender2.gaze.energo@gmail.com
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, місто Київ, вул.Шимановського Віталія, будинок 2/1, офіс 104
Початкова пропозиція
2 583 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 583 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
156
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАТУС ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42892355
-
Контактна особа:
Паньків Ярослав Андрійович 380982254677 statusenergo@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Бойківська, будинок 5е, офіс 2
Початкова пропозиція
3 498 390.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 498 390.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
98
Скарги
0
Контракти
Номер:
d1edc9c25333436f85950eee4192a241
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-004858-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІМК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42719687
-
Контактна особа:
ДАЦКО ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ 380736417344 llc_mpc@ukr.net
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108/5, офіс 526
Номер договору:
461
Сума договору:
2 216 489.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 847 075.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний