-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-006840-a
Торги не відбулися
476 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 381.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 381.50 UAH
Номер:
7c262107022f4cb183b1f31743a29aa2
Внутрішній номер закупівлі:
12694189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-006840-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42809560
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Генерала Романа Шухевича, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Кіцкай +380352235068 kitskai.ihor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
476 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 381.50 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 12:44 - 01.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 12:44 - 11.12.2021 12:43
Аукціон:
з 13.12.2021 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
72000 кіловат
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503 a.dmytruk@tepo.com.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
Початкова пропозиція
301 875.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
301 875.55 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0