-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-001826-c
Електрична енергія
Завершена
240 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.50 UAH
Номер:
197f6878024047a893e851655e1d78ee
Внутрішній номер закупівлі:
12694082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-001826-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) (М. ХЕРСОН) НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08676033
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Гімназична, 24 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кан Наталія Петрівна 0552263024, +380661053955 karash_sad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2021 12:41 - 04.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 12:41 - 14.12.2021 09:00
Аукціон:
15.12.2021 14:30 - 15.12.2021 14:53
Період кваліфікації:
15.12.2021 14:53 - 16.12.2021 12:19
Період завантаження договору:
16.12.2021 12:19 - 05.01.2022 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 100.00 Електрична енергія