-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади (Обігрівач)
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-002439-b
Торги не відбулися
7 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 35.00 UAH
Номер:
449434e023374c17b8879e04efb2cac2
Внутрішній номер закупівлі:
12690363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-002439-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Позня Юлія Сергіївна 380687717258 u.poznya@cpb.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
35.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 11:21 - 01.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 11:21 - 11.12.2021 13:00
Аукціон:
13.12.2021 11:24 - 13.12.2021 11:48
Період кваліфікації:
13.12.2021 11:48 - 30.12.2021 09:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару здійснюється протягом 5 банківських днів з моменту поставки Товару на підставі видаткової накладної. Оплата здійснюється відповідно до ст. 49 Бюджетного кодексу України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обігрівач
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ЛІНІЯ 1"
Оскарження: 30.12.2021 09:19 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30728887
-
Контактна особа:
Максименко Людмила Миколаївна 380952706554, 044-561-27-53 TENDER_NL6@NL.UA
-
Адреса:
08162 , Україна, Київська область, смт Чабани, 08162, Київська обл., Києво-Святошинський район, селище міського типу Чабани, ОДЕСЬКЕ ШОСЕ, будинок 8
Оскарження: 30.12.2021 09:19 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУДАЛІН ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
Оскарження: 30.12.2021 09:22 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2773015379
-
Контактна особа:
Віталій Гудалін 380933425073 fop_gud@ukr.net
-
Адреса:
65000, Україна, Одеська область, Одеса, б.Французький, будинок 26, корпус 2, квартира 247
Оскарження: 30.12.2021 09:22 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
6 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.12.2021 09:22
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0