-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-003794-a
Торги не відбулися
262 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 620.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 620.80 UAH
Номер:
739f17d1eb6f48b499417c963bacca20
Внутрішній номер закупівлі:
12689026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-003794-a
Замовник:
Ходорівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269449
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Грушевського,38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіжецька Іванна Олексіївна +380975479620 chodoriw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
262 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 620.80 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 10:54 - 02.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 10:54 - 12.12.2021 18:00
Аукціон:
з 13.12.2021 12:16
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
50400 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42092130
-
Контактна особа:
Фляк Юрій Ігорович +380503170459 CSCLez.tender@gmail.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Шевченка, буд. 1
Початкова пропозиція
262 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 080.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
75
Скарги
0