• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Категорія замовника: згідно п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.

Торги не відбулися

749 265.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 746.33 UAH
Номер: ada471e423cb433d95c79b226e3f243c
Внутрішній номер закупівлі: 12686168
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-25-001214-b   
Замовник: ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Білик інна юріївна +380990632823 zhashkivcultura2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 749 265.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 746.33 UAH
Період уточнення: 25.11.2021 10:01 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2021 10:01 - 13.12.2021 09:00
Аукціон: з 14.12.2021 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 149853 кіловат
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49 На карті