-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-11-24-016076-a
Завершена
289 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
5848380010b0432bb7c186aed3fb051a
Внутрішній номер закупівлі:
12681971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-24-016076-a
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників № UA-2021-10-27-009173-a та № UA-2021-10-06-014875-b, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі).
Учасник підтвердив можливість постачання предмету закупівлі: ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія), що є предметом закупівлі, на загальну суму 289 896,00 грн.
На підставі викладеного Уповноваженої особою Замовника, прийнято рішення про застосування переговорної процедури за наслідками якої приймається рішення про намір укласти договір щодо можливості закупівлі предмету для забезпечення потреби Замовника у 2021 році.
Під час переговорної процедури, вжиті необхідні дії для проведення процедури закупівлі у відповідності порядку передбаченим Законом України «Про публічні закупівлі» та враховано експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Очікувана вартість:
289 900.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Кількість
48316 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 24.11.2021 23:35 - 30.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Шкрібляк М.М. 0372583385
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 5
Оскарження: 24.11.2021 23:35 - 30.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
289 896.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2021 23:35
Документи
2
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер:
7e499f4f29504bc79a96826edfed9c0a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-24-016076-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Шкрібляк М.М. 0372583385
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ будинок 5
Номер договору:
227
Сума договору:
289 896.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
241 580.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.11.2021 17:00
Статус:
Виконаний