• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

вугілля кам’яне

Завершена

644 150.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 220.75 UAH
Номер: 0c6f6f176c224e59850a35297b482634
Внутрішній номер закупівлі: 12652885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-23-017782-a   
Замовник: КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
Контактна особа: Ганна Проданова +380680494677 ar-cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 644 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 220.75 UAH
Період уточнення: 23.11.2021 20:49 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2021 20:49 - 09.12.2021 08:30
Аукціон: 10.12.2021 12:25 - 10.12.2021 12:48
Період кваліфікації: 10.12.2021 12:48 - 17.12.2021 21:14
Період завантаження договору: 17.12.2021 21:14 - 06.01.2022 21:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки А (13-25)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 56.5 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 68400, Україна, Одеська область, Арциз, вул. Добровольського, буд. 5 На карті
вугілля марки Г(Г2) (25-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 5.5 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 68400, Україна, Одеська область, Арциз, вул. Добровольського, буд. 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ МИКОЛАЇВОБЛПАЛИВО"

Оскарження: 17.12.2021 21:07 - 28.12.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 643 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.12.2021 21:07
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"

Оскарження: 17.12.2021 21:14 - 28.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 643 985.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 985.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2021 21:14
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 9d79a93ddd054cc39a91732807a659b0
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-23-017782-a-c1
Постачальник: ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
Номер договору: 173
Сума договору: 643 985.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.12.2021 11:25
Статус:
Виконаний
pdf
договор вугілля.pdf
p7s
sign.p7s