-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-003641-c
Завершена
541 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
5a952d70775e4cec9819d154e9461f81
Внутрішній номер закупівлі:
12651134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-23-003641-c
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жуков Є.В. 380577077165 zakupki.hnatob@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Розірвання договору про закупівлю з вини учасника
Обґрунтування умови застосування:
За результатами проведеної процедури відкритих торгів на вебпорталі prozorro.gov.ua за № UA-2020-11-24-003063-a, 29 грудня 2020 р. між ДП ХНАТОБ та ТОВ «OBIC ТРЕЙД» був підписаний договір № ПЕ-118/20 на закупівлю електричної енергії до 31 грудня 2021 р. Згідно додаткової угоди №7 від 4.11.2021 р. к договору № ПЕ-118/20 сума закупівлі складала 2 712 474,53 грн. (Два мільйона сімсот дванадцять тисяч чотириста сімдесят чотири грн. 53 коп.), в т.ч. ПДВ, з загальним об’ємом постачання 1 231 145 кВт/год. 9 листопада 2021 р. ТОВ «OBIC ТРЕЙД» на адресу ДП ХНАТОБ було спрямовано листа №1, в якому ТОВ «OBIC ТРЕЙД» відмовлялось від подальшого постачання електроенергії ДП ХНАТОБ з 01.12.2021 р. у зв’язку з різким підвищенням закупівельних цін на ринку електричної енергії, та запропоновано скласти додаткову угоду на розірвання договору № ПЕ-118/20 з 30 листопада 2021 р. Згідно з абз.4 п.3 ч.2 ст.40 Закону, ДП ХНАТОБ здійснює закупівлю електроенергії на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі 123000 кВт/г на очікувану вартість 541200,00 грн., що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю № ПЕ-118/20 від 29.12.2020 р. та додаткової угоди №7 від 4.11.2021 р., який розірваний з вини постачальника. Відкриті торги з предметом закупівлі код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія було оголошено в ЕСЗ Рrozorro 19 листопада 2021 за номером UA-2021-11-19-001116-c, початок аукціону 06 грудня 2021 15:16. Таким чином, враховуючи вищезазначене, Замовник здійснює закупівлю відповідно до предмета закупівлі код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія), як нагальну потребу у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої ст.40, а також у разі закупівлі електричної енергії, послуг з її передання з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Очікувана вартість:
541 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписОплата електричної енергії за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк протягом 30 календарних днів з моменту отримання Споживачем відповідного Акту приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
123000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОВІС ТРЕЙД»
Оскарження: 23.11.2021 17:37 - 29.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34392042
-
Контактна особа:
Галинський О.В. +0577280777 ovistrade.energy@gmail.com
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, вул. Клочківська, б. 98-А
Оскарження: 23.11.2021 17:37 - 29.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
541 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2021 17:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b19231a28f1482f9c87f203148067cf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-23-003641-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОВІС ТРЕЙД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34392042
-
Контактна особа:
Галинський О.В. +0577280777 ovistrade.energy@gmail.com
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, вул. Клочківська, б. 98-А
Номер договору:
01/12
Сума договору:
541 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
451 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний