• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)

Орієнтовна планова кількість споживання на 2022 рік складає 60,000 тис. кВт/год. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою, про що він надає письмову згоду у довільній формі. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі пропозиції, можуть бути надані українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська - учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Торги не відбулися

270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер: df502dc8b4c8461889830afcc0f84487
Внутрішній номер закупівлі: 12624950
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-22-014838-a   
Замовник: ДУБІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ДУБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Михайло Носа +380673570955 dubove-sch@tyachiv.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 350.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 1 350.00 UAH
Період уточнення: 22.11.2021 20:37 - 28.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2021 20:37 - 08.12.2021 00:00
Аукціон: з 08.12.2021 12:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 60000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Початкова пропозиція 252 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 110
Скарги 0