• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Розроблення проекту утримання та реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський» ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування Класифікація за ДК 021:2015 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування

Завершена

199 260.00 UAH з ПДВ
Номер: 0639cbe9a5074e5e9994a4384de9254b
Внутрішній номер закупівлі: 12622787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-22-003300-c   
Замовник: Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради
Контактна особа: Сладкова Олександра Андріївна +380322975755 eko.lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було оголошено процедури «відкриті торги» за номерами UA-2021-10-06-001945-c та UA-2021-10-22-002885-c, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Згідно із Законом та потребами Замовника, передбачено здійснити Закупівлю в обсязі — 1 послуги з «Розроблення проекту утримання та реконструкції парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський», на очікувану вартість закупівлі 200 000,00 грн (двісті тисяч грн 00 коп ) з ПДВ. На участь у закупівлях № UA-2021-10-06-001945-c та № UA-2021-10-22-002885-c не було подано жодної пропозиції. З метою організації Закупівлі, з урахуванням статті 11 Закону, відповідно до частини 2 статті 13 Закону замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону.
Очікувана вартість: 199 260.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Розроблення проекту утримання та реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський» ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування Класифікація за ДК 021:2015 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, м. Львів, пл. Ринок, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Національний університет "Львівська політехніка"

Оскарження: 22.11.2021 17:25 - 03.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 199 260.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.11.2021 17:25
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5e691cf287c2419e86719cdae452cbb2
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-22-003300-c-b1
Постачальник: Національний університет "Львівська політехніка"
Номер договору: 855
Сума договору: 199 260.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 166 050.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: «Розроблення проекту утримання та реконструкції парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Снопківський» ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування Класифікація за ДК 021:2015 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування: 199 260.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 17.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір про закупівлю послуг _855.pdf
pdf
ДУ Львівська політехніка.pdf
PDF
ДУ до договору Снопківський.PDF
pdf
ДУ Снопківський продовження 2023.pdf
PDF
Додаткова угода 5 до Договору 855 .PDF
p7s
sign.p7s