-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (electric energy)
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-009970-a
Торги не відбулися
16 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 82 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 82 250.00 UAH
Номер:
a5339ed8b1404912818e0b3ed32f1962
Внутрішній номер закупівлі:
12616704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-22-009970-a
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Додаткова контактна особа:
Дроган Юрій Юрійович +380486238632 kotovskvodokanal@ukr.net
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворона Володимир Васильович +380486230279 kotovskvodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
82 250.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 15:07 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2021 15:07 - 29.12.2021 08:00
Період прекваліфікації:
з 29.12.2021 08:04
Аукціон:
з 03.02.2022 12:22
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (electric energy)
Кількість
3500000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Безпечна Вікторія 380932953448 tender@operator.energy
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.Пристанційна, будинок 1
Початкова пропозиція
16 401 531.30 UAH з ПДВ /
16 401 531.30 UAH з ПДВ
16 401 531.30 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0