-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Тендер Prozorro UA-2021-11-19-006595-b
Завершена
398 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
c4d138a8dfb046d696a3784a0f4b991e
Внутрішній номер закупівлі:
12594244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-19-006595-b
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігнатенко Аліна Вікторівна +380676175176 info@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відкриті торги за предметом закупівлі «ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів», очікувана вартість 400 000,00 грн. (чотириста тисяч гривень 00 копійок), (унікальні номери оголошень про проведення конкурентних процедур закупівель, присвоєні електронною системою закупівель: UA-2021-10-13-006358-c, UA-2021-11-01-000048-b) (далі — номер оголошення), двічі відмінялись через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
398 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані Послуги проводяться після підписання Сторонами Акту прийому-передачі наданих послуг. Оплата Послуг здійснюється впродовж 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати підписання Акту прийому-передачі наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
04112, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Дорогожицька, 3, будівля В12, зала UNIT.Verse
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ділай Інвест»
Оскарження: 19.11.2021 17:13 - 30.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40878999
-
Контактна особа:
Кам-янчин Мар-яна Михайлівна +380932444348 info@dilaiinvest.com
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Волоська, будинок 2/19, офіс 1
Оскарження: 19.11.2021 17:13 - 30.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
398 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2021 17:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8ea3c2db32b46b6abacc0cec80fa4aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-19-006595-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ділай Інвест»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40878999
-
Контактна особа:
Кам-янчин Мар-яна Михайлівна +380932444348 info@dilaiinvest.com
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Волоська, будинок 2/19, офіс 1
Номер договору:
0112
Сума договору:
398 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний