-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-19-001116-c
Торги не відбулися
2 220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 100.00 UAH
Номер:
41af14102cca4ea791ffc57ec8dddc2c
Внутрішній номер закупівлі:
12578987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-19-001116-c
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жуков Є.В. 380577077165 zakupki.hnatob@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 220 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
19.11.2021 11:15 - 25.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2021 11:15 - 05.12.2021 12:00
Аукціон:
з 06.12.2021 15:16
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписОплата електричної енергії за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк протягом 30 календарних днів з моменту отримання Споживачем відповідного Акту приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОВІС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34392042
-
Контактна особа:
Лілія Пахомова +30675085533 kh.oil.trade3@gmail.com
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 98-А
Початкова пропозиція
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0