-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-11-19-000311-c
Завершена
595 944.00
UAH з ПДВ
Номер:
0d4f0651304a48d39769fc522c49c58b
Внутрішній номер закупівлі:
12573286
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-19-000311-c
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галкіна Олена Володимирівна +380487031395 gudsps.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Виникнення особливих економічних обставин з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до абзацу другого пункту 3 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера. Відсутність газопостачання в опалювальний період та за умови низьких температур може спричинити негативні наслідки для життєдіяльності об’єктів Головного управління, призвести до недотримання в службових приміщеннях температурного режиму відповідно до вимог санітарних норм, незабезпечення умов праві для працівників Головного управління, чим порушується їх право на охорону здоров’я (ст. 283 Цивільного кодексу України), зриву готовності Головного управління до оперативного виконання покладених на нього завдань. Враховуючи орієнтовну дату початку опалювального періоду 2021/2022 рр., а також строки проведення нової процедури відкритих торгів, укладання договору про закупівлю за їх результатом, у Головного управління виникла нагальна потреба здійснити закупівлю природного газу за обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера. 30.09.2021 р. між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад укладено Меморандум про взаємопорозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., який передбачає фіксацію ціни для бюджетних установ на рівні – 13 659,63 грн. за 1000 куб.м (без ПДВ та без урахування тарифу на послуги з транспортуванню природного газу) в договорах з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Розпорядженням КМУ від 11.10.2021 р. № 1234-р попередньо схвалено укладання договорів постачання природного газу бюджетним установам відповідно до примірного договору ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», згідно з яким встановлено період постачання природного газу 2021-2022 рр. Відповідно до Протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Одеської облдержадміністрації від 11.10.2021 № 13, Протоколу засідання Експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій ДСНС України від 12.10.2021 № 15/09-21 ситуацію, яка склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу, в тому числі, бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків визнано надзвичайною ситуацією та класифіковано як надзвичайну ситуацію техногенного характеру (код надзвичайної ситуації 10800 – НС унаслідок аварій на системах життєзабезпечення). Бюджетним установам рекомендовано вжити заходів щодо укладання договорів на постачання природного газу за фіксованою ціною, що не перевищує ціну відповідно до Меморандуму, за переговорною процедурою згідно зі статтею 40 Закону України «Про публічні закупівлі». Вищезазначене свідчить про виникнення особливих економічних та соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання строків для проведення тендера (відкритих торгів) для задоволення нагальної потреби Головного управління у закупівлі природного газу.
Очікувана вартість:
595 944.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку: 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу - до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- ОписОстаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70 % грошових коштів за відповідний розрахунковий період.
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Кількість
36 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Оскарження: 19.11.2021 13:50 - 25.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Зубарев 0443647654
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 1
Оскарження: 19.11.2021 13:50 - 25.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
595 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2021 13:50
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8e0c21b17ba427e969459e240bd063a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-19-000311-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Зубарев 0443647654
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 1
Номер договору:
14-1223/21-БО-Т
Сума договору:
399 116.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
332 597.45 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ): 16 554.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.11.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний