-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-10-20-000880-b
природний газ (лот№1; лто№2; лот №3)
Торги відмінено
5 142 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 103.75 UAH
мін. крок: 0% або 2 103.75 UAH
Номер:
d96b081db04640ccb1b67de62d2d84c4
Внутрішній номер закупівлі:
1256736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-20-000880-b
Замовник:
Надбугский професиональный аграрный лицей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546140
-
Адреса:
57130, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ул. П.Глазового,18, п.Надбугский, Николаевской обл., Николаевского р-н, 57130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталия Волкова 0512510524 nadbyzki-tender2012@mail.ru http://npal.do.am/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 142 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2017 13:12 - 26.10.2017 01:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2017 13:12 - 05.11.2017 00:00
Аукціон:
з 06.11.2017 14:39
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
20a3914a26cc440d9984a5eef8a43b94
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
згідно ч.4 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» - вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: 133 тисячам євро.
Дата опублікування:
25.10.2017 10:34
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 450 150.00 1
- Лот №2 ₴420 750.00 2
- Лот №3 ₴1 271 600.00 3