-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних: (багатофункціональний пристрій та ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-012756-a
лот 1: багатофункціональний пристрій - 1 шт. - ДК 021:2015 30216110-0 Комп'ютерні сканери лот 2: ноутбук - 1 шт. - ДК 021:2015 30213100-6 Портативні комп'ютери
Завершена
53 200.80
UAH з ПДВ
Номер:
3aa513b2a5e64c51b9153bd88f465517
Внутрішній номер закупівлі:
12566616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-012756-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26196207
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, буд. 18/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Роганова +380633733162 o.rohanova@naau.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура використовується НААУ як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Підтвердженням відміни двох процедур закупівель відкритих торгів є звіти про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-10-04-003318-b та UA-2021-10-26-007038-b, які автоматично формуються на веб-порталі Уповноваженого органу
Очікувана вартість:
53 200.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
- Лот №1 ₴19 200.00 Машини для обробки даних: багатофункціональний пристрій
- Лот №2 ₴34 000.80 Машини для обробки даних: ноутбук