-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 та дизельне паливо в талонах (штрих-картах)
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-011852-a
Завершена
1 402 199.40
UAH з ПДВ
Номер:
b567a354bad146e8aeac2437c0ad5c7d
Внутрішній номер закупівлі:
12565061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-011852-a
Замовник:
Вінницька обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02909909
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Монастирська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Миколайович Франчук +380432614504, +380961741957 prokvin_mtz_spp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Підставою для обрання переговорної процедури закупівлі бензину А-95 та дизельного палива за ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта та дистиляти» на 2021 рік, - є норма пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII, (далі – Закон): переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Щодо підтвердження наявності вказаної умови застосування переговорної процедури закупівлі зазначаємо про наступне:
Процедура відкритих торгів на закупівлю бензину А-95 та дизельного палива за ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта та дистиляти» на 2021 рік була запланована та проведена Вінницькою обласною прокуратурою згідно з оголошенням про проведення процедури закупівлі, яке оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, 03.09.2021, номер в електронній системі закупівель: UA-2021-09-03-011155-c ● 818ce5d75b304426865f5566f38d0314, (далі-Процедура 1). У зв’язку з тим, що для участі в цих відкритих торгах подано лише одну тендерну пропозицію, а саме: тендерна пропозиція єдиного учасника ТОВ «ЛІВАЙН ТОРГ», Процедуру 1 було відмінено. Звіт про результати проведення процедури закупівлі у відповідності до частини 2 статті 19 Закону автоматично сформовано електронною системою закупівель та оприлюднено на веб порталі Уповноваженого органу 23.09.2021.
Повторно, процедура відкритих торгів на закупівлю бензину А-95 та дизельного палива за ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта та дистиляти» на 2021 рік була запланована та проведена Вінницькою обласною прокуратурою згідно з оголошенням про проведення процедури закупівлі, яке оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, 27.09.2021, номер в електронній системі закупель: UA-2021-09-27-009538-b ● 258a29bc7d524d9c900f9ba36c547c40 (далі – Процедура 2). У зв’язку з тим, що для участі і в других відкритих торгах подано лише одну тендерну пропозицію, а саме: тендерна пропозиція єдиного учасника ТОВ «ЛІВАЙН ТОРГ», Процедуру 2 було відмінено. Звіт про результати проведення процедури закупівлі у відповідності до частини 2 статті 19 Закону автоматично сформовано електронною системою закупівель та оприлюднено на веб порталі Уповноваженого органу 13.10.2021. Тобто Вінницькою обласною прокуратурою було двічі відмінено тендер на закупівлю бензину А-95 та дизельного палива за ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта та дистиляти» на 2021 рік, через відсутність достатньої кількості учасників.
Виходячи з вищенаведеного, наявні підстави для обрання переговорної процедури закупівлі бензину А-95 та дизельного палива за ДК 021:2015 09130000-9 – «Нафта та дистиляти» на 2021 рік на підставі норм пункту 1 частини 2 статті 40 Закону: переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
З метою вивчення цін на ринку нафтопродуктів було надіслано листи до автозаправних комплексів, які працюють у межах Вінниці та Вінницької області. За результатами встановлено, що станом на 09.11.2021 вартість пального становила:
• Вінницьке управління Товариства з обмеженою відповідальністю «ВОГ РІТЕЙЛ» бензин А-95 – 33,40 грн/л; дизельне паливо ЄВРО 5 – 31,90 грн/л;
• Вінницьке відділення Публічного акціонерного товариства «УКРНАФТА» - бензин А-95 – 31,00 грн/л; дизельне паливо – 30,00 грн/л;
• Вінницьке регіональне відділення Товариства з обмеженою відповідальністю «ОККО-РІТЕЙЛ» - бензин – А-95 – 33,40 грн/л, дизельне паливо – 31,90 грн/л;
• Приватне підприємство «Фірма «Яско» бензин А-95 – 29,64 грн/л, дизельне паливо – 29,10 грн/л
Таким чином найбільш економічно вигідною для Вінницької обласної прокуратури є пропозиція ПП «Фірма «Яско».
Очікувана вартість:
1 402 199.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 в талонах (штрих-картах)
Кількість
45835 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо в талонах (штрих-картах)
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФІРМА"ЯСКО"
Оскарження: 18.11.2021 16:03 - 29.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23057072
-
Контактна особа:
Скоромний Ігор Олександрович +380432507720
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА будинок 10 офіс 49
Оскарження: 18.11.2021 16:03 - 29.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 402 199.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2021 16:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b27b1bb2b904295a6fa37f68e33a05e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-011852-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФІРМА"ЯСКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23057072
-
Контактна особа:
Скоромний Ігор Олександрович +380432507720
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА будинок 10 офіс 49
Номер договору:
А-270 т
Сума договору:
1 402 199.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 168 499.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.11.2021 16:45
Статус:
Виконаний