-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-011001-a
Торги не відбулися
499 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 495.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 495.00 UAH
Номер:
ee19e745df994d659860841c67654656
Внутрішній номер закупівлі:
12563561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-011001-a
Замовник:
Комунальний заклад "Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13428538
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Багацька +380563702992 bagackayamarina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
499 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 495.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2021 15:32 - 24.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2021 15:32 - 04.12.2021 15:29
Аукціон:
з 06.12.2021 15:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Моноблок
Кількість
31 штуки
Період постачання
до 24.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Ольга Шевченко +380503268776 shevchenko.is.olga@gmail.com
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Початкова пропозиція
479 136.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 136.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0