-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-010291-a
Завершена
2 487 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 435.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 435.50 UAH
Номер:
3d25fec7ba864272a796235f76f7aae8
Внутрішній номер закупівлі:
12562416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-010291-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782313 andreev.a.78@ukr.net https://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 487 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 435.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
70 000.00 UAH
Період уточнення:
18.11.2021 15:11 - 26.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2021 15:11 - 06.12.2021 10:00
Аукціон:
07.12.2021 14:59 - 07.12.2021 15:34
Період кваліфікації:
07.12.2021 15:34 - 14.12.2021 17:42
Період завантаження договору:
14.12.2021 17:42 - 03.01.2022 17:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Кількість
133 штуки
Період постачання
до 28.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛИТЕР-ІКТ"
Оскарження: 14.12.2021 17:39 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37534920
-
Контактна особа:
Любченко Руслан +380951287200 lyubchenko@leater.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Тарасівська, будинок 23/25
Оскарження: 14.12.2021 17:39 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 250 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 225 302.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2021 17:39
Відповіді на вимоги
11
Документи
154
Скарги
0
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
Оскарження: 14.12.2021 17:42 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" 380443648300 INFO@DISTRIINVITEIT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 13, корп. 1
Оскарження: 14.12.2021 17:42 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 327 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 234 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2021 17:42
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Початкова пропозиція
2 328 564.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 314 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВЕН АЙ ТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43391327
-
Контактна особа:
Курішко Едуард 380674575719 tender@7-it.net
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОСТ-ВОЛИНСЬКА, будинок 3, офіс 35
Початкова пропозиція
2 457 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 457 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
f02d48c612894e4e93dbb10f2115c728
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-010291-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" 380443648300 INFO@DISTRIINVITEIT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 13, корп. 1
Номер договору:
28-12
Сума договору:
2 234 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 862 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 08:00
Статус:
Виконаний