-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГр - 0-200)
Тендер Prozorro UA-2017-10-17-000601-a
Торги відмінено
983 763.00
UAH з ПДВ
Номер:
4861457085294732b8c0c3692ce6bcd5
Внутрішній номер закупівлі:
1254873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-17-000601-a
Замовник:
Відділ освіти Первомайської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144915
-
Адреса:
55222, Україна, Миколаївська область, Первомайський район селище міського типу Підгородна, вулиця Шкільна, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микульшина Людмила Анатоліївна +380516142139 osvita220517@gmail.com http://www.raiosvita.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до абзацу 4 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі " було двічі відмінено відкриті торги на закупівлю вугілля кам’яного (ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГр 0-200)) .
Очікувана вартість:
983 763.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГр - 0-200)
Кількість
523 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 30.11.2017
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайський район, Загальноосвітні заклади Первомайського району
На карті
Інформація про скасування
Номер:
68a35d98fb3a48d4a83cfb9b5e221c65
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Тендерним комітетом самостійно було виявлено порушення при проведенні переговорної процедури закупівлі вугілля кам’яного, а тому відповідно до п. 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель, необхідно відмінити переговорну процедуру на закупівлю вугілля кам’яного (ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам’яне марки ДГр 0-200)).
Дата опублікування:
24.10.2017 16:31
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАРІ ТРЕЙД"
Оскарження: 17.10.2017 11:22 - 28.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41129830
-
Контактна особа:
Івасик Людмила Анатоліївна -
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, м. Гайворон, Гайворонська,1
Оскарження: 17.10.2017 11:22 - 28.10.2017 00:00
Ціна пропозиції
983 763.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2017 11:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e50901dcb28452ea44e41156d1e0eff
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-17-000601-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛАРІ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41129830
-
Контактна особа:
Івасик Людмила Анатоліївна -
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, м. Гайворон, Гайворонська,1
Сума договору:
983 763.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГр - 0-200): 1 881.00000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації