-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Електрична енергія постачальник "останньої надії"
Тендер Prozorro UA-2021-11-18-001002-a
Завершена
263 374.77
UAH з ПДВ
Номер:
3bab01d0541a4141ad6968875b590355
Внутрішній номер закупівлі:
12545956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-18-001002-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Сирова +380962904038 sirovatania86@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту четвертого пункту 3.4.2. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312, постачальник "останньої надії" надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником. Пунктом 6.2.6. Правил роздрібного ринку електричної енергії визначено, що якщо споживач до моменту його переведення на постачання електричної енергії до постачальника "останньої надії" не обрав електропостачальника або не забезпечив власного споживання шляхом купівлі електричної енергії за двосторонніми договорами та/або на організованих сегментах ринку, адміністратор комерційного обліку в одноденний термін переводить такого споживача на постачання електричної енергії постачальником "останньої надії". Відповідно до ст. 64 Закону України “Про ринок електричної енергії постачальник "останньої надії" здійснює постачання з моменту припинення постачання електричної енергії попереднім електропостачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником "останньої надії" і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу на умовах типового договору постачання електричної енергії постачальником "останньої надії", що затверджується Регулятором, та є публічним договором приєднання. Ціна, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», розраховується відповідно до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії». Оскільки, на 01 січня 2021 року новий договір на постачання електричної енергії не підписаний, а договір з попереднім постачальником втратив силу Кулевчанську сільську раду Білгород – Дністровського району Одеської області було переведено на постачання електричної енергії з постачальником "останньої надії". Згідно з пунктом 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, зокрема, укладення договору з постачальником "останньої надії" на постачання електричної енергії або природного газу. Отже, з огляду на зазначене та відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» для укладання договору може бути застосована переговорна процедура закупівлі. У період з 01 січня 2021 року по 28 лютого 2021 року постачання електричної енергії для об’єкту (-ів) Замовника на території здійснював постачальник «останньої надії» - ДПЗД «Укрінтеренерго» (Договір постачання електричної енергії між постачальником «останньої надії» і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу). За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю. Замовник укладає договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через п’ять днів, але не пізніше двадцяти днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю ч. 7 статті 40 Закону. Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від
12 грудня 2018 року № 1023-р "Про визначення Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" постачальником "останньої надії" Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" було визначене постачальником "останньої надії". З вище викладеного виникає необхідність укладення договору з "постачальником останньої надії" а саме з ДПЗД «Укрінтеренерго»
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
- Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (із змінами а доповненнями);
- Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 року №2019 V-III;
- Постанова НКРЕКП «Про затвердження Правил ринку» від 14.03.2018 року №307;
- Постанова НКРЕКП від 06.11.2018 року №1344;
- Постанова НКРЕКП від 05.10.2018 року № 1179; - Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 року №1023-р та від 02грудня 2020 року №1520-р;
Очікувана вартість:
263 374.77 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
65394 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 28.02.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
Оскарження: 18.11.2021 09:23 - 24.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
Курищук Марія Василівна 0442065126
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА будинок 85
Оскарження: 18.11.2021 09:23 - 24.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
263 374.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2021 09:23
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d862cda050304eabbc3a36a55a6c37be
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-18-001002-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
Курищук Марія Василівна 0442065126
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА будинок 85
Номер договору:
177
Сума договору:
263 374.77 UAH з ПДВ
Сума договору:
219 478.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.11.2021 09:01
Статус:
Виконаний