• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Арматура

Завершена

120 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ee2d9d5a223f4b9999c9be9364d0bf95
Внутрішній номер закупівлі: 1253621
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-10-001947-a   
Замовник: Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
Контактна особа: Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для закупівлі арматури (44110000-4 Конструкційні матеріали) було обрано переговорну процедуру закупівлі, оскільки закупівля попередньо двічі невдало проведена (UA-2017-08-21-001698-a та UA-2017-09-12-000989-c) Участь брав лише ПМП «ВІДЗЕВ».
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 5982 кілограм
Період постачання до 20.12.2017
Місце постачання 54022, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Прибузька 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПМП "ВІДЗЕВ"

Оскарження: 10.10.2017 16:56 - 21.10.2017 00:00
Ціна пропозиції 119 928.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.10.2017 16:58
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: a8239171518e4c24bf31ee5990640c4e
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-10-001947-a-a1
Постачальник: ПМП "ВІДЗЕВ"
Номер договору: 276/17 ДЗ
Сума договору: 119 928.19 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.10.2017 00:00 - 30.01.2018 00:00
Дата підписання: 24.10.2017 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог арматура.pdf
p7s
sign.p7s