• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Системні блоки

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер: 262d1df00a4245b4a9a3cde4c36c863e
Внутрішній номер закупівлі: 12527237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-17-001727-b   
Замовник: Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
Контактна особа: Жмайло Надія Анатоліївна 30629370042 NOMER7473@GMAIL.COM http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 17.11.2021 12:27 - 23.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2021 12:27 - 03.12.2021 14:00
Аукціон: з 06.12.2021 12:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
системні блоки
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 20 штуки
Період постачання до 25.12.2021
Місце постачання 87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, Чорноморська,19 На карті