ДК 021:2015 код – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний, хліб житній, паска, булочки: ватрушка із творогом, ракушка з маком, круасан із згущонкою)
Тендер Prozorro UA-2021-11-17-004970-a
Під час проведення процедури закупівлі всі документи, які готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, які надаються учасниками викладаються українською мовою. Усі документи та додатки, які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, перекладені іншими мовами, потрібно надавати разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Джерело фінансування – місцевий бюджет. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де позначається інформація про ціну, інформація від учасників процедур закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, встановлених у статті 17 Закону. Закупівля відбувається для потреб Замовника на 2022 р.
Торги відмінено
755 500.00UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 777.50 UAH
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
19650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Хліб житній
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
9830 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Паска
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
110 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Ватрушка із творогом
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
890 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Ракушка з маком
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Круасан із згущонкою
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість
440 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті
Інформація про скасування
Номер:bef240ddf099420bab546837644656e3
Причина скасування:Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:У зв’язку із наявністю підстав для відміни відкритих торгів за предметом коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015 код – 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний, хліб житній, паска, булочки: ватрушка із творогом, ракушка з маком, круасан із згущонкою) та вжиття у зв’язку з цим заходів, передбачених ч. 19 ст. 14 Закону.
Період оскарження:26.11.2021 12:54 - 07.12.2021 00:00